С психологом - обо всём!

Дорогие ребята!
 
 Специально для Вас создана эта страница.
Здесь Вы можете поделиться с психологом своими переживаниями, рассказать о волнующих Вас вопросах, получить нужные   рекомендации, которые помогут   восстановить  позитивное психическое состояние. Пишите в комментариях или присылайте  сообщения на следующий адрес:  <nitsa5327@gmail.com> 


Дорогие ребята! Все мы оказались в сложной жизненной ситуации. С целью охраны вашего здоровья, государство предприняло ряд известных вам мер. Самым сложным оказалось ограничение нашего передвижения. Чтобы облегчить ситуацию, вы можете ознакомиться с рекомендациями психологов. 



100 способов против скуки в домашних условиях

Сразу, забегая наперед, хочу сказать, что часть из этих способов будет действенная, часть – озвучена ради шутки, одни подойдут всем, не зависимо от пола и возраста, другие – определенной категории людей. Но обо всем по порядку…


Банальные средства от хандры
Что можно делать, когда тебе скучно, дома – этим вопросом задается множество людей, но, как ни странно, многие из них чаще всего так и остаются в унылом состоянии, ничего не предприняв для того, чтобы поменять свое настроение.



Но это не наш случай! Вашему вниманию представляются варианты, которые можно использовать всем и в большинстве обычных случаев:

  1. посмотреть кино
  2. вкусно поесть
  3. интернет-серфинг в поисках чего-нибудь интересного
  4. залипнуть в соц. сетях (на сегодняшний день это может сделать практически каждый)
  5. пообщаться с интересным человеком
  6. завести новое знакомство (вдвоем не заскучаешь)
  7. полюбоваться в окно (если у вас хоть сколь-нибудь подходящий вид из него)
  8. вспомнить о близких людях
  9. собраться с мыслями (возможно есть незавершенные дела)
  10. составить список дел (если они есть, и вы решились с ними разделаться)
  11. запланировать необходимые покупки
  12. полюбоваться звездами (желательно ночью)
  13. полюбоваться небом (это уже можно в любое время суток и при любой погоде)
  14. завалиться спать (вообще всем советам – совет)
  15. приготовить себе чай/кофе (не факт, что развеет скуку, но немного отвлечет и, возможно, наведет на интересные мысли за чашечкой горячего напитка)
  16. почитать свой гороскоп
  17. послушать музыку
  18. принять ванну
  19. поиграть в компьютерные игры (штука, конечно, интересная и затягивающая, но не каждый возьмется за это/не каждому подойдет)
  20. посидеть у камина (это – не небо, и он есть не у всех)
  21. приготовить что-нибудь вкусное и необычное




Рекомендації психолога дітям


щодо поведінки в надзвичайних ситуаціях


Сьогодні ми живемо у складний час, коли загроза нашому благополуччю стає більш реальною.    Усі переживання, турботи й складнощі руйнують імунітет людини до захворювань тіла і душі. Звідси розуміємо, важливість володіти навичками психологічного захисту від можливих небезпек.
Людина, яка потрапила в надзвичайну ситуацію відчуває сильний стрес. В першу чергу – це гострий емоційний шок. Людина переживає почуття відчаю, безпорадності та високого психологічного напруження. Потім реагує наш організм, погіршується самопочуття, виникає паніка. Третій етап – це стадія вирішення, настрій приходить в норму, проте людина ще не вступає у контакт з оточуючими.  І остання стадія відновлення, коли міжособистісне спілкування повертається в своє русло.
Вважається, що людина, яка перебувала в екстремальній ситуації   ризикує отримати психологічну травму, яка, якщо з нею не працювати, може перерости в складні психічні розлади. Людина стає замкнутою, відлюдькуватою,  не спілкується з оточуючими, її охоплюють різні страхи.
Моя мета, як психолога, донести до вас, діти, важливість профілактики психологічного здоров’я, адже не тільки тіло потребує турботи, а й душа теж. Відповідно сьогодні, у час   небезпеки, потрібно знати як можна вберегти себе від емоційної напруги. Таким чином, якщо ви потрапили у складну ситуацію, запам’ятайте наступне:
  • Ви не одні в цьому світі і допомога обов’язково прибуде;
  • Потрапивши в надзвичайну ситуацію, намагайтеся зберігати спокій, адже в цих умовах – це один із основних способів порятунку (людина часто не може вберегти своє життя, бо не вміє контролювати свої емоції, панікує);
  • Важливо якомога більше економити власні сили;
  • Щоб зберегти кисень, дихайте через ніс, повільно і не глибоко;
  • Повторюйте фразу «Я спокійний, я абсолютно спокійний» декілька разів.
Якщо сьогодні Вас переповнюють негативні почуття, ви часто відчуваєте тривогу – не мовчіть! Більше спілкуйтеся з друзями, батьками, рідними, звертайтеся за допомогою до психологів. Не стримуйте емоції в собі, висловлюйте їх! Як тільки ви почнете турбуватися про своє психічне здоров’я, життя обов’язково буде пропонувати вам лише хороші й позитивні події!

Поради психолога






ЗАСОБИ САМОРЕГУЛЯЦІЇ ЕМОЦІЙНОГО СТАНУ

У кожної людини при напружених емоційних станах спостерігаються зовнішні прояви напруження: змінюється міміка, підвищується тонус скелетної мускулатури, змінюються дихання, темп та гучність мовлення тощо.

     Емоційна напруга швидше за все піде на спад, якщо увага людини перемкнеться від причини гніву, печалі або радощі на їх зовнішні прояви. Річ у тому, що емоційні і фізичні стани людини взаємозв`язані, а тому володіють здатністю взаємовпливу. Тому, мабуть, однаково правомірні твердження: «Ми сміємося тому, що нам весело» і «Нам весело тому, що ми сміємося». Є декілька швидких та простих засобів саморегуляції свого емоційного стану. Дальше...Дальше...



БЕЗПЕКА В СУЧАСНОМУ СВІТІ







Комментариев нет:

Отправить комментарий